Tezveren Medya ve İnternet Hizm. tezverenmedya@gmail.com
+90 532 481 46 77

Hakkımızda

Tezveren Medya ve İnternet Hizm.

02. 09.1996 tarihinden bu yana Manisa’da, yaklaşık 20 yılı aşkın süredir İnternet Sektöründe Faaliyet gösteren Tezveren Medya San. ve Tic. kazanmış olduğu birikimi ile Ege Bölgesinde Faaliyetini sürdürmektedir. Bugün, dinamik, becerili ve başarılı ekibimiz ile planladığımız hedefleri yakalamış olmaktan mutluluk duyuyoruz.

İnternet Sektöründe başladığımız her işi başarıyla tamamladık, verdiğimiz sözleri daima yerine getirdik. Çalıştığımız insanlara her zaman güvendik ve onların da güvenini kazanmaya özen gösterdik. Bu güvenden aldığımız güçle birçok işi, tam zamanında ve en üst nitelikte, birlikte başardık. İşlerimizi yaparken kaliteye her zaman önem verdik ve bu tutumumuz nedeni ile iş yaptığımız herkesin güvenini kazandık.

Ege Bölgesinde; İzmir’de, Manisa’da, Aydın’da, Denizli’de, Bodrum’da, çok başarılı Haber siteleri çalışmaları yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Taahhüt etmiş olduğumuz her işi zamanında en üstün kalite de tamamladık.

Gelecek yıllardaki hedefimiz, gelişen teknolojiyi çok yakından takip ederek, Tezveren Medya Grubunu daha da güçlendirmek, birikimimiz, imkanlarımız ve deneyimli personelimiz ile dünya şirketleri arasındaki yerini almak olacaktır.

Ticaret Sicil Bilgileri

• İnternet Sektöründe başladığımız her işi başarıyla tamamladık, verdiğimiz sözleri daima yerine getirdik. Çalıştığımız insanlara her zaman güvendik ve onların da güvenini kazanmaya özen gösterdik. Bu güvenden aldığımız güçle birçok işi, tam zamanında ve en üst nitelikte, birlikte başardık. İşlerimizi yaparken kaliteye her zaman önem verdik ve bu tutumumuz nedeni ile iş yaptığımız herkesin güvenini kazandık.

Vizyonumuz

• Her türlü görsel ve yazılı medya araçlarında güvenilir ve tercih edilir olmak.

• İçinde bulunduğumuz huzur ortamını tüm dünyaya taşımak,

• Tüm dünyaya en hızlı, en etkin içeriği (haber, eğlence, bilgi) sağlamak,

• Yayın ilkelerimiz doğrultusunda tarafsız ve doğru yayıncılık yapmak.

Misyonumuz

• Sunduğumuz tüm hizmetlerde toplum barışını, insanların huzurunu ve faydasını gözetmek,

• Zaman ve sınır gözetmeyen bir çalışma temposu içinde olmak.

Yorumlara Kapalı