Tezveren Medya ve İnternet Hizm. tezverenmedya@gmail.com
+90 532 481 46 77

İzmir Habercisi Faliyete Geçti

Cumhur Köseoğlu

Modern tasarımı ve multimedya içeriğiyle dikkat çeken İzmir Habercisi https://www.izmirhabercisi.comadresinden ziyaret edilebiliyor. Siteden, İzmir ve İlçelerinin son dakika haberleri takip edilebiliyor. Tezveren Medya Grubu tarafından özel olarak hazırlanan video haberler, fotoğraf galerileri ve sesli dosyalarla zenginleştirilen izmirhabercisi.com haber sitesi, İzmir kamuoyuna farklı bir habercilik deneyimi yaşatmayı hedefliyor. Sitenin yenilikçi arayüzü, haber okumayı keyifli hale getirirken, gelişmiş multimedya özellikleri, yeni medya anlayışına uygun farklı bir deneyim sunuyor.

Tezveren Medya Grubu çatısı altında faaliyet gösteren izmirhabercisi.com alan adı, 28 Ekim 2016’da Natro Web Hosting şirketinden satın alınmıştı. Tezveren Haber Ajansı haberlerini, reklamsız ve bağımsız ve bağlantısız şeklinde, amatör olarak yayınlayarak, hayatına devam eden izmirhabecisi.com haber sitesi “İzmir’in Haber Sitesi” sloganı ile tanımlanmıştı.

izmirhabercisi.com haber sitesinin imtiyaz sahibi Cumhur Köseoğlu, yayın hayatına yeni başlayan İzmir Habercisiyle ilgili yaptığı açıklamada, İzmir’e yeni bir soluk getireceklerini kaydetti. Dijital Medyada farklı haberlerle okurların karşısına çıkacaklarını aktaran Cumhur Köseoğlu; “İzmir Habercisi sitemizle İzmir internet medyasında yerimizi aldık. Buradan; Ülkemizin ve bölgemizin çıkarlarını gözeterek tarafsız, ilkeli ve doğru haberleri topluma ileteceğiz. Basın emekçilerinin görevi, kamu yararını ön planda tutarak toplumun doğru bilgilendirilmesini sağlamak. izmirhabercisi.com haber sitesi olarak, çoğulcu bir çizgiyi esas alarak; çocukların, gençlerin, kadınların, emekçilerin, işsizlerin, öğrencilerin, kısacası tüm İzmir’in sesi olmayı hedefliyoruz. Ve bu doğrultuda da hareket edeceğiz. Rabbim hayırlı haberler vermeyi nasip etsin.” dedi.

Web: https://www.izmirhabercisi.com

Twitter: https://twitter.com/izmir_habercisi

Facebook: https://facebook.com/izmirhabercisi

Kaynak: https://izmirhabercisi.com/izmir-habercisi-yayin-hayatina-basladi.html

 

DİĞER HABERLER

İzmir Habercisi Alexa’da Zirveyi Zorluyor

İzmir Habercisi Birinci Yılını Kutladı

İzmir Habercisi Yayın Hayatına Başladı

Yorum Yaz