Tezveren Medya ve İnternet Hizm. tezverenmedya@gmail.com
+90 532 481 46 77

İzmir Habercisi Birinci Yılını Kutladı

Cumhur Köseoğlu

28 Ekim 2016’da İzmir’in Haber Sitesi sloganı ile yayın hayatına başlayan İzmir Habercisi birinci kuruluş yıldönümünü kutluyor. Kuruluşundan bu yana İzmir’in ve ilçelerinin dijital basın sektöründe öncülük eden ve sıradışı haberlerle okura farklı bir habercilik anlayışı yaşatan haber sitemizi bugünlere getirmenin gururunu yaşıyoruz. İzmir Habercisi birinci yılında, kurucumuz Cumhur Köseoğlu’nun yola çıkarken belirlediği yenilikçi, dinamik, cesur, bağımsız ve bağlantısız habercilik rotasında ilerliyor.

Haber Sitemizin birinci kuruluş yıldönümü nedeniyle, izmir habercisi.com sitesinin imtiyaz sahibi Cumhur Köseoğlu bir kutlama mesajı yayınladı.

İzmir Habercisi’nin kuruluş yıldönümünü kutlayan Cumhur Köseoğlu mesajında şu görüşlere yer verdi: “Demokrasinin temel direklerinden biri olan yerel basının yılmaz temsilcisi İzmir Habercisi’nin birinci kuruluş yıldönümünü kutluyor, haber sitesinin kurucularını, tarafsız ve sağduyulu habercilik çizgisinden ödün vermeyen yazı kadrosunu ve okuyuculara ulaştırılmasında emeği geçen herkesi canı gönülden tebrik ediyorum. İzmir basınında her zaman çığır açan, öncülük eden Tezveren Medya Grubu’nun başarılarının devamını göreceğimize inanıyorum.”

Kaynak: https://izmirhabercisi.com/izmir-habercisi-birinci-yilini-kutladi.html

 

DİĞER HABERLER

İzmir Habercisi Alexa’da Zirveyi Zorluyor

İzmir Habercisi Birinci Yılını Kutladı

İzmir Habercisi Yayın Hayatına Başladı

Yorum Yaz